Przyszłość Battlefield 1: Dodatki i uroczystości

2 lata temu
28

Mamy nadzieję, że dobrze bawiliście się przy okazji Battlefestu i poznaliście grozę walk na froncie wschodnim w olbrzymim dodatku Battlefield 1 W imię cara.

Nadchodzi jeszcze więcej atrakcji w Battlefield 1. Zza horyzontu wyłania się już trzeci dodatek, a oprócz niego pojawią się także wydarzenia w grze, aktualizacje i kolejne okazje do świętowania. W poniższym tekście dowiecie się, co przyniesie przyszłość.

Przygotujcie się na Battlefield 1 Niespokojne wody

W grudniu będziecie mogli zawalczyć na morzu, w powietrzu i na lądzie w dodatku Battlefield 1 Niespokojne wody, trzecim rozszerzeniu do Battlefield 1. Podczas operacji skupiających się na działaniach na morzu, weźmiecie udział w śmiałym rajdzie na Zeebrugge oraz w bitwie o Gallipoli, a także zagracie w szeregach nowej formacji – brytyjskich Royal Marines. Przygotujcie się na nowe mapy, broń, maszyny bojowe i dodatkową zawartość – wszystko to czeka na was w bitwach I wojny światowej na lądzie i morzu.

Dowiedz się więcej na temat dodatku Battlefield 1 Niespokojne wody oraz pozostałych rozszerzeń

Wydarzenia rocznicowe Battlefield

Choć wszyscy patrzymy w przyszłość, wkrótce nadejdzie czas, by spojrzeć w przeszłość i przypomnieć sobie początki serii Battlefield. Niedługo gra Battlefield 1 będzie obchodzić swoja 1. rocznicę – a cała seria Battlefield skończy w tym roku 15 lat. Chcielibyśmy świętować tę okazję wraz z wami, graczami.

Zalogujcie się do Battlefield 1 pomiędzy 12 a 16 października – czekają was wtedy wydarzenia rocznicowe Battlefield 1 oraz prezenty. Koniecznie odblokujcie okolicznościowe rocznicowe nieśmiertelniki i noście je z dumą.

Kampanie Operacji nadciągną w listopadzie

Z początkiem listopada będziemy dodawać do gry dużo bardziej widowiskowy wariant naszego najpopularniejszego trybu – Operacji. Tak zwane kampanie Operacji znacząco rozszerzą frontowe starcia zarówno dla atakujących, jak i obrońców. Zaoferują one szereg powiązanych ze sobą Operacji, za które otrzymacie wyjątkowe nagrody.

Pierwsza kampania Operacji nosi nazwę „Burzy na wschodzie”. Połączy ona dwie Operacje z dodatku Battlefield 1 W imię cara: „Ofensywę Brusiłowa” i „Czerwony przypływ”. „Burza na wschodzie” będzie dostępna dla posiadaczy Przepustki Premium Battlefield 1 (lub kupionego oddzielnie dodatku Battlefield 1 W imię cara.)

Później, jeszcze w listopadzie, dodamy kampanię „Upadek imperiów”, która połączy Operacje z podstawowej wersji gry: „Żelazne mury” i „Podbój piekieł”. Oprócz wymienionych, szykujemy kolejne kampanie.

Ukończ aktywną kampanię Operacji, zdobywając wymaganą liczbę punktów, zanim kampania wygaśnie. Za każdą ukończoną kampanię otrzymasz wyjątkowy pakiet bojowy. Wpis do kodeksu dotyczący kampanii Operacji będzie dostępny już po pierwszej zakończonej sukcesem kampanii. Ukończ aktywną kampanię jak najwięcej razy, nim jej czas dobiegnie końca.

Czujni komentatorzy pewnie zauważyli, że przesunęliśmy datę premiery kampanii Operacji z października na listopad. Chcieliśmy poświęcić nieco więcej czasu, aby upewnić się, że są one należycie doszlifowane. Dziękujemy wam za cierpliwość.

Szereg poprawek w październikowej aktualizacji

Kontynuując tradycję comiesięcznych aktualizacji Battlefield 1, wkrótce opublikujemy aktualizację październikową. Oczekujcie usprawnień w rozgrywce, nowych nieśmiertelników i ustawień rozgrywki.

Wszystkie aktualizacje są szczegółowo opisane na poświęconej im stronie.

Dziękujemy za lekturę i wspólne tworzenie przyszłości serii. Chcielibyśmy złożyć specjalne podziękowania tym, którzy dołączyli do Battlefield 1 w pierwszym roku od premiery gry – życzymy wam kolejnego udanego roku, pełnego widowiskowych akcji w Battlefield!

Najważniejsze wiadomości

Wyróżnione