Witaj w Battlefield 1!

3 lata temu
32

Battlefield™ 1 trafia właśnie w ręce graczy na całym świecie, a ja wspominam niesamowitą podróż, która rozpoczęła się, gdy pracownicy DICE wpadli na odważny pomysł stworzenia gry z akcją osadzoną w trakcie pierwszej wojny światowej i przygotowali na ten temat prezentację. Minęło kilka lat i oto finalny produkt trafia wreszcie na rynek. To naprawdę wyjątkowe uczucie.

Battlefield 1 miała odświeżyć formułę serii Battlefield, zachowując jednak wszystkie jej klasyczne, niepowtarzalne elementy. Wiedzieliśmy, że sporo ryzykujemy.

Ale umieszczając akcję gry w tak wyjątkowym okresie, jakim była Wielka Wojna, zyskaliśmy dostęp do wielu unikatowych opcji rozgrywki. Wasze reakcje wskazują, że ryzyko się opłaciło. Sami też zresztą doskonale się w Battlefield 1 bawimy.

Nic nie daje mi tyle przyjemności, co wysłuchiwanie waszych opowieści z pola walki – o tym, jak zdobyliście jakiś nieśmiertelnik, jak znaleźliście broń lub w ostatniej chwili odwróciliście bieg starcia w Podboju. Nie mogę się już doczekać historii, które usłyszę od was tym razem.

Do zobaczenia na polu walki!

Najważniejsze wiadomości

Wyróżnione