Odblokuj skórkę na broń do Battlefield 1, grając w Battlefield 4 lub Battlefield Hardline

3 lata temu
4

Koniec Drogi do Battlefield™ 1 jest już blisko. Gra trafi w ręce fanów 21 października (lub 18 października, jeśli zamówili w przedsprzedaży Specjalną Edycję Ochotnika) i wreszcie wszyscy będą mogli wziąć udział w narodzinach wojny totalnej. Z tej okazji w przyszłym tygodniu organizujemy transmisje na żywo, o których możecie poczytać na stronie Transmisji Battlefield.

Jednak w Battlefield 4™ i Battlefield™ Hardline walka trwa nadal. Mamy dla was jeszcze jedną misję – jeśli ją ukończycie, otrzymacie w Battlefield 1 wyjątkowy prezent.

12–17 października
Zdobądź skórkę „Więziciel” na pistolet M1911 oraz nieśmiertelnik „Droga do Battlefield 1”

To nie pomyłka. Załóż z powrotem hełm i wyciągnij pistolet M1911 – aby otrzymać skórkę „Więziciel” dla M1911 i nieśmiertelnik „Droga do Battlefield 1”, musisz ponownie uruchomić Battlefield 4 lub Battlefield Hardline. W grze, w której wykonasz misję, otrzymasz też złoty pakiet bojowy.

Oto twoje zadanie:

Misja społecznościowa „M1911”
Zabij 100 wrogów pistoletem M1911 na dowolnych mapach i w dowolnych trybach online Battlefield 4 lub Battlefield Hardline, a otrzymasz w Battlefield 1 skórkę „Więziciel” na pistolet M1911 i nieśmiertelnik „Droga do Battlefield 1”, a do tego złoty pakiet bojowy w w grze, w której ukończysz misję (czyli w Battlefield 4 lub Battlefield Hardline). Misje jest dostępna od godz. 18:00 dnia 12 października 2016 do godz. 18:00 dnia 17 października 2016.

*TA OFERTA PROMOCYJNA NIE STANOWI KREDYTU, OBCIĄŻENIA, DEBETU ANI KARTY PODARUNKOWEJ. KAŻDY POSIADACZ KONTA EA MOŻE OTRZYMAĆ JEDEN NIEŚMIERTELNIK „DROGA DO BATTLEFIELD 1” I JEDNĄ SKÓRKĘ „WIĘZICIEL” NA BROŃ. DO UDZIAŁU I UZYSKANIA DOSTĘPU DO ZAWARTOŚCI WYMAGANA JEST GRA BATTLEFIELD 4 LUB BATTLEFIELD HARDLINE NA ODPOWIEDNIĄ PLATFORMĘ, KONTO ORIGIN, POŁĄCZENIE INTERNETOWE ORAZ (W PRZYPADKU GRACZY KORZYSTAJĄCYCH Z KONSOL) KONTO XBOX LIVE GOLD LUB SONY ENTERTAINMENT. ABY OTRZYMAĆ NAGRODY, NALEŻY PRZED ZAKOŃCZENIEM MISJI SPOŁECZNOŚCIOWEJ POTWIERDZIĆ JEJ WYKONANIE NA STRONIE MISJI SPOŁECZNOŚCIOWYCH W BATTLELOGU.

GRY NIE PROMUJE, NIE SPONSORUJE I NIE POLECA ŻADEN PRODUCENT BRONI, POJAZDÓW ANI WYPOSAŻENIA, Z WYJĄTKIEM WYRAŹNIE WYMIENIONYCH.

Najważniejsze wiadomości

Wyróżnione