Droga do Battlefield 1 – transmisje na żywo

3 lata temu
15

Już tylko dni dzielą nas od chwili, gdy w wasze ręce trafi ukończona gra Battlefield 1. Przedpremierowe wersje próbne EA Access i Origin Access* będą dostępne już od 13 października, posiadacze Specjalnej Edycji Ochotnika rozpoczną zabawę 18 października, a światowa premiera Battlefield 1 będzie miała miejsce 21 października. Dla osób, które o Battlefield 1 chciałyby się dowiedzieć absolutnie wszystkiego, mamy jeszcze jedną niespodziankę: 10 kolejnych dni transmisji na żywo, których w żadnym razie nie powinniście przegapić!

Od 12 do 21 października, codziennie w godz. 22:00–00:00, będziemy przeprowadzać dwugodzinne transmisje na żywo.

Co pokażemy? Bardzo dużo. Zaprezentujemy wszystkie mapy – od Pustyni Synajskiej po Salonowy Blitzkrieg. Będziemy grać we wszystkich trybach, łącznie z Operacjami i Gołębiami Wojennymi. W transmisjach wezmą udział członkowie społeczności Battlefield oraz specjalni goście.

Pełny kalendarz i więcej szczegółów znajdziecie na stronie Transmisje Battlefield 1. To jak? Jesteście gotowi na ostatnią prostą Drogi do Battlefield 1? Bo my tak. I nie możemy się już doczekać, by pokazać wam absolutnie wszystko.

*OBOWIĄZUJĄ WARUNKI, OGRANICZENIA I ZASTRZEŻENIA. SZCZEGÓŁY NA STRONACH http://www.ea.com/eaaccess/pl_PL ORAZ http://www.origin.com/pl-pl/store/origin-access.

Najważniejsze wiadomości

Wyróżnione