Battlefield 1 Nie Przejdą: Już Wkrótce Wcześniejszy Dostęp

3 lata temu
9

Pora stanąć do walki w obronie ojczyzny. Już 14 marca posiadacze Przepustki Premium do Battlefield™ 1 *† będą mogli dołączyć do armii francuskiej w ramach wcześniejszego dostępu do dodatku Battlefield 1 Nie przejdą*.

Mamy nadzieję, że spodobają wam się cztery nowe mapy, nowe uzbrojenie i nowy tryb rozgrywki Linia Frontu. Bawcie się dobrze, eliminując nieprzyjaciół pałką czyściciela okopów lub kierując nowym behemotem – czołgiem Char 2C. Battlefield 1 Nie przejdą to mnóstwo dodatkowej zawartości – skorzystajcie z poniższego odnośnika, aby się z nią zapoznać.

Battlefield 1 Nie przejdą: wszystko, co warto wiedzieć

Aktualizację gry towarzyszącą premierze Battlefield 1 Nie przejdą muszą pobrać wszyscy posiadacze Battlefield 1. Wiąże się z tym szereg korzyści, w tym możliwość śledzenia rozgrywki z Battlefield 1 Nie przejdą przez osoby, które się w ten dodatek nie zaopatrzą. Pełną listę wprowadzonychzmian znajdziecie jak zwykle tutaj.

W przyszłości na fanów Battlefield 1 czeka mnóstwo atrakcji. Niedawno ujawniliśmy szczegółowe informacje na temat nadchodzących dodatków: Battlefield 1 W imię cara, Battlefield 1 Niespokojne wody i Battlefield 1 Apokalipsa.

Więcej informacji na temat nadchodzących dodatków do Battlefield 1

Tak więc do dzieła: załóżcie błękitne mundury polowe i brońcie ojczyzny. Stańcie do walki w Battlefield 1 Nie przejdą. Ils Ne Passeront Pas.

* Wymagana gra Battlefield 1 na odpowiednią platformę (sprzedawana osobno), wszystkie aktualizacje gry, połączenie internetowe i konto EA.

† Wcześniejszy dostęp obejmuje dodatki, które jeszcze się nie ukazały. Daty premier dodatków i szczegółowe informacje na ich temat będą zamieszczane na stronie www.battlefield.com/pl-pl/games/battlefield-1/premium.

Najważniejsze wiadomości

Przedstawiamy plutony
3 lata temu

Wyróżnione

Witamy na Battlefest
3 lata temu