Ścieżka dźwiękowa Battlefield 1 dostępna na winylu

3 lata temu
9

Bez względu na to, czy grzejecie się w blasku chwały po zwycięstwie w trybie online, czy przeżywacie pasjonujące przygody w którejś z wojennych opowieści, ścieżka dźwiękowa Battlefield1 w ogromnym stopniu wpływa na wrażenia płynące z zabawy.

Teraz muzyka z Battlefield  1 jest dostępna również na winylu. To specjalne wydanie zawiera winylową płytę z 17 fantastycznymi utworami, 30-centymetrowy kolekcjonerski plakat, przezroczystą koszulkę na płytę z motywem Battlefield i kupon umożliwiający pobranie ośmiu utworów bonusowych.

Amazon: Oryginalna ścieżka dźwiękowa Battlefield 1 na winylu

Ścieżkę dźwiękową Battlefield  1 skomponowali Johan Söderqvist i Patrik Andrén we współpracy z DICE.

„Ogromnie cieszy nas możliwość wydania muzyki z gry na winylu” – mówią Söderqvist i Andrén. „To zdecydowanie nasz ulubiony format. Mamy nadzieję, że ta płyta stanie się przedmiotem kolekcjonerskim i trafi w ręce największych fanów serii”.

Przystępując do pracy, kompozytorzy wiedzieli dokładnie, co chcą osiągnąć. Ich celem nie było stworzenie „fajnej muzyczki”, tylko mrocznej, poruszającej ilustracji oddającej emocje związane z piekłem wojny.

„To była wojna niezwykle brutalna. Dlatego muzyka miała przede wszystkim wywoływać emocje, a dopiero w drugim rzędzie zagrzewać do walki. Nie mogło oczywiście zabraknąć nawiązania do starej tradycji Battlefield, polegającej na wykorzystaniu zmodyfikowanej wersji znanego, klasycznego motywu przewodniego serii”.

Oryginalna ścieżka dźwiękowa Battlefield  1 jest też dostępna do pobrania w wersji cyfrowej:

iTunes: Oryginalna ścieżka dźwiękowa Battlefield  1

Apple Music: Oryginalna ścieżka dźwiękowa Battlefield  1

Spotify: Oryginalna ścieżka dźwiękowa Battlefield  1

Najważniejsze wiadomości

Przedstawiamy plutony
3 lata temu

Wyróżnione

Witamy na Battlefest
3 lata temu