Przedstawiamy nowy sposób gry w Battlefield, na początek dostępny w Battlefield 4

7 lata temu
0

Nieustannie szukamy sposobów, by obsługę gier Battlefield uczynić jeszcze bardziej komfortową. Choć obecnie skupiamy się na Battlefield 1, to postanowiliśmy też poprawić wygodę użytkowania poprzednich gier z serii. Wprowadzane zmiany pomogą połączyć ze sobą wszystkich fanów Battlefield, bez względu na to, czy grają w Battlefield 4, Battlefield Hardline czy – już od października – w Battlefield 1. Mamy zaszczyt przedstawić rozwiązanie, dzięki któremu obsługa tych gier stanie się bardziej intuicyjna i scentralizowana.

Zadaniem nowego interfejsu użytkownika Battlefield jest poprawa wrażeń płynących z rozgrywki ze znajomymi i lepsze uwidocznienie istotnych informacji.

Teraz będziecie mogli stworzyć drużynę przed wejściem do gry – i pozostać w niej po zakończeniu rundy. Możliwość dołączenia do znajomych i wejścia razem do gry poprawia komfort zabawy i pozwala natychmiast odradzać się na członkach zespołu.

Wprowadziliśmy też inne interesujące zmiany, takie jak mechanizm sugerujący m.in. mapy i tryby, dzięki któremu szybciej dotrzesz do ważnych dla Ciebie informacji i funkcji.

Gdy to czytasz, nowy interfejs w wersji beta trafia właśnie do niewielkiej grupy posiadaczy Battlefield 4. Informacje na temat kolejnych okazji do jego testowania przekażemy w nadchodzących miesiącach. Interfejs będzie też obsługiwać grę Battlefield 1 (a po jej premierze także Battlefield Hardline). Gdy zostanie przystosowany do wszystkich trzech gier, uzyskasz możliwość łatwego przełączania się między nimi. Masz ochotę przenieść się z Blizny Saint-Quentin w Battlefield 1 do Szanghaju w Battlefield 4? Zrobisz to z łatwością.

Daj nam znać, co o tym myślisz, i czekaj na dalsze informacje, które udostępnimy jeszcze przed wyznaczoną na 21 października premierą Battlefield 1!

Najważniejsze wiadomości

Przedstawiamy plutony
6 lata temu

Wyróżnione

Witamy na Battlefest
6 lata temu