Przedstawiamy Środowisko Testowe dla Społeczności

resin66 8 lata temu
0

Od czasu premiery Battlefield 4, nasza społeczność przesyłała nam bardzo cenne uwagi. Dziś uruchamiamy Środowisko Testowe dla Społeczności, co udowadnia nasze ciągłe starania żeby nasza gra była jeszcze bardziej satysfakcjonująca i angażująca dla naszych fanów.

Udoskonalaj Battlefield 4 razem z nami!

Środowisko Testowe dla Społeczności (ŚTS)/ (Community Test Environment/CTE) umożliwia naszej społeczności branie udziału w ewolucji Battlefielda 4, oraz daje wam szansę zostania częścią procesu rozwoju.

Dzięki tej funkcji zdobędziemy możliwość do testowania nowych pomysłów i rozwiązań, a także rozwiązywania istniejących problemów zanim wprowadzimy zmiany dla wszystkich użytkowników Battlefield 4.

Wśród pierwszych rzeczy jakie będą rozwiązywane dzięki nowej funkcji, będzie naprawa kodu sieciowego,który przysparza mnóstwo problemów w interakcji między graczami jak i z całym otaczającym środowiskiem w grze.

Poprzez uruchomienie programu nie tylko będziemy w stanie wprowadzić w życie opinie graczy na wczesnym etapie, ale także zwiększać ogólną jakość gry. Jesteśmy bardzo podekscytowani, aby zbadać wszystkie możliwości razem z wami.

Jak uzyskać dostęp do środowiska ŚTS?

Program Środowisko Testowe dla Społeczności będzie dostępny tylko na PC. Jednakże, naszym celem jest to żeby skorzystały z tego programu wszystkie platformy, o ile będzie taka możliwość. Żeby uzyskać dostęp do ŚTS musisz być użytkownikiem Premium w Battlefield 4. Użytkownicy spełniający to kryterium będą musieli pobrać osobnego klienta gry, następnie połączyć się do specjalnej wersji Battleloga która została stworzona specjalnie pod środowisko testowe:

  1. Odwiedź stronę CTE.
  2. Przeczytaj i zaakceptuj Regulamin świadczenia usługi.
  3. Zaloguj się do Origin twoim istniejącym loginem i hasłem (pamiętaj, że musisz być użytkownikiem Premium żeby uzyskać dostęp).
  4. Otwórz Origin i pobierz nowego klienta gry „Battlefield 4 CTE”, który powinien już być dostępny.
  5. Zainstaluj wtyczkę dla przeglądarki Battleloga.
  6. Zapoznaj się z wytycznymi odwiedzając forum CTE.

Początkowo, tylko użytkownicy Battlefield 4 Premium będą mieli możliwość zapisania się do usługi, ale na tą chwilę będzie ustawiony limit przyznawanego dostępu do ŚTS. W przyszłości planujemy rozszerzyć bazę graczy którzy będą mieli dostęp do usługi, ale stanie się to dopiero po czasie jak przetestujemy działanie ŚTS. Jeśli czujesz, że jesteś w stanie zrobić z Battlefield 4 jeszcze lepszą grę dzięki przesyłaniu do nas konstruktywnych opinii i komentarzy, jesteś bardziej niż mile widziany. Zgłoś się do programu ŚTS już teraz!

Najważniejsze wiadomości

Przedstawiamy plutony
5 lata temu

Wyróżnione

Witamy na Battlefest
5 lata temu