Najważniejsze wiadomości

Starsze wpisy

Witamy na Battlefest

2 lata temu
7

Pora na świętowanie – nadciąga Battlefest z okazji 25 rocznicy DICE! Battlefest to święto całej społeczności Battlefield , a 25 rocznica DICE daje nam dodatkowy powód do świętowania.

Przez dwa tygodnie Battlefest czeka nas mnóstwo atrakcji. Nie przegap żadnego wydarzenia – zobacz, co zaplanowaliśmy na pierwszy tydzień.

29 marca

Zdobywaj podwójne PD: Chociaż Battlefest zacznie się 30 marca, zaczynamy wcześniej od podwójnego PD. Wszyscy gracze Battlefield 1Battlefield 4 i Battlefield Hardline otrzymają podwójne PD między 29, a 31 marca.
30 marca

Współdzielone premium: 30 marca ruszamy z nową akcją. Nazywamy ją „Współdzielonym premium”; pozwoli ona posiadaczom Przepustki Premium Battlefield 1 grać na nowych mapach z nieposiadającymi jej znajomymi. Niedługo pojawi się więcej informacji o akcji.

Codzienny złom za zadania: Wprowadzamy nowy sposób na zdobywanie złomu w Battlefield 1. Otrzymacie do 100 jedn. złomu każdego dnia za granie, wygrywanie i najlepsze zagrania w trybie wieloosobowym.

Nieśmiertelnik z okazji 25 rocznicy DICE: DICE kończy w tym roku 25 lat. Aby uhonorować twórców Battlefield i fanów serii rozdajemy nieśmiertelniki z okazji 25 rocznicy firmy. Sto lat!

Transmisja na żywo #BFWeekly: Wejdźcie na Twitch.tv/battlefield/ 30 marca o 22:00 by obejrzeć rozgrywki w Battlefield 1, otrzymać prezenty i zobaczyć inne niespodzianki.

Nowa gra niestandardowa: Kontynuując tradycję gier niestandardowych udostępniamy nietypowe warianty Battlefield 1 – tym razem na mapach z „Nie przejdą”. Zaczynamy od jednego z ulubionych trybów fanów, „Pola widzenia”.

31 marca

Poprawiona wersja pakietów bojowych: Nowa wersja pakietów bojowych nazywana jest „Poprawką Battlefest” i zawierać będzie wiele skórek na broń i pojazdy. Dostępne będą też elementy układanek trzech nowych rodzajów broni do walki wręcz.

Otrzymaj darmowy pakiet bojowy: Zaloguj się między 31 marca a 1 kwietnia, a otrzymasz nowy pakiet bojowy z poprawki Battlefest.

#FridayNightBattlefield na XP1: Powrót szansy na pogranie w piątki z deweloperami z DICE w #FridayNightBattlefield. W ten piątek gramy tylko na mapach z „Nie przejdą”.

Miłej zabawy. Mamy wiele więcej planów – niedługo zdradzimy szczegóły wydarzeń kolejnego tygodnia.

Battlefield 1 Nie Przejdą: Już Wkrótce Wcześniejszy Dostęp

2 lata temu
9

Pora stanąć do walki w obronie ojczyzny. Już 14 marca posiadacze Przepustki Premium do Battlefield™ 1 *† będą mogli dołączyć do armii francuskiej w ramach wcześniejszego dostępu do dodatku Battlefield 1 Nie przejdą*.

Mamy nadzieję, że spodobają wam się cztery nowe mapy, nowe uzbrojenie i nowy tryb rozgrywki Linia Frontu. Bawcie się dobrze, eliminując nieprzyjaciół pałką czyściciela okopów lub kierując nowym behemotem – czołgiem Char 2C. Battlefield 1 Nie przejdą to mnóstwo dodatkowej zawartości – skorzystajcie z poniższego odnośnika, aby się z nią zapoznać.

Battlefield 1 Nie przejdą: wszystko, co warto wiedzieć

Aktualizację gry towarzyszącą premierze Battlefield 1 Nie przejdą muszą pobrać wszyscy posiadacze Battlefield 1. Wiąże się z tym szereg korzyści, w tym możliwość śledzenia rozgrywki z Battlefield 1 Nie przejdą przez osoby, które się w ten dodatek nie zaopatrzą. Pełną listę wprowadzonychzmian znajdziecie jak zwykle tutaj.

W przyszłości na fanów Battlefield 1 czeka mnóstwo atrakcji. Niedawno ujawniliśmy szczegółowe informacje na temat nadchodzących dodatków: Battlefield 1 W imię cara, Battlefield 1 Niespokojne wody i Battlefield 1 Apokalipsa.

Więcej informacji na temat nadchodzących dodatków do Battlefield 1

Tak więc do dzieła: załóżcie błękitne mundury polowe i brońcie ojczyzny. Stańcie do walki w Battlefield 1 Nie przejdą. Ils Ne Passeront Pas.

* Wymagana gra Battlefield 1 na odpowiednią platformę (sprzedawana osobno), wszystkie aktualizacje gry, połączenie internetowe i konto EA.

† Wcześniejszy dostęp obejmuje dodatki, które jeszcze się nie ukazały. Daty premier dodatków i szczegółowe informacje na ich temat będą zamieszczane na stronie www.battlefield.com/pl-pl/games/battlefield-1/premium.

W Ten Weekend Wypróbuj Battlefield 1

2 lata temu
14

Być może nie dołączyliście jeszcze do Battlefield 1. Albo nie zrobili tego wasi znajomi, bez których gra nie daje wam pełnej satysfakcji. Tak czy siak, powinniście wiedzieć, że w ten weekend, 3–5 marca, udostępniamy wersję próbną Battlefield 1

na PC i Xbox One. Szczegóły poniżej.

Xbox Live Gold: Dni grania za darmo*

Posiadacze kont Xbox Live Gold mogą grać w Battlefield 1 na Xbox One w ramach „Dni grania za darmo” –

od godz. 9:00 PST dnia 3 marca do godz. 23:59 PST dnia 5 marca. W tym czasie otrzymacie możliwość wypróbowania pełnej wersji Battlefield 1 z jej emocjonującym wieloosobowym trybem sieciowym i porywającymi wojennymi opowieściami dla jednego gracza.

Zachowacie zdobyte osiągnięcia i związane z nimi punkty wyniku gracza, a jeśli zdecydujecie się kupić pełną wersję gry, wasze zapisy i statystyki zostaną do niej przeniesione.

Wersja próbna Battlefield 1 w Origin

W wersji próbnej Battlefield 1, dostępnej do pobrania zadarmo od godz. 5:00 PT dnia 3 marca do godz. 10:00 PT dnia 6 marca,

można przez całe 10 godzin grać w czterech trybach wieloosobowych na pięciu mapach i w dwie wojenne opowieści z cenionej przez recenzentów kampanii.

Więcej informacji tutaj: https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/free-games/trials

Wyprzedaż gier EA

Jeśli wersja próbna Battlefield 1 przypadnie wam do gustu, zapraszamy do skorzystania z wyprzedaży gierEA, podczas której zaopatrzycie się w Battlefield 1, pełną dodatków Edycję Ultimate Battlefield 1 i inne hity EA, takie jak Star Wars™ Battlefront™, FIFA 17 czy Titanfall 2. Obowiązują warunki i ograniczenia; więcej informacji pod poniższym odnośnikiem:

Kup Battlefield 1 nawet 60% taniej podczas wyprzedaży gier EA (oferty mogą się różnić w zależności od regionu).

Już wkrótce nowa zawartość do Battlefield 1

To świetny moment, aby dołączyć do Battlefield 1, gry, która już wkrótce wzbogaci się o nowe mapy, armie, uzbrojenie i nie tylko, dostępne w czterech nadchodzących dodatkach: Battlefield 1 Nie przejdą, Battlefield 1 W imię cara, Battlefield 1 Niespokojne wody i Battlefield 1 Apokalipsa.

Dowiedz się więcej o czterech nadchodzących dodatkach do Battlefield 1

*OGRANICZONA CZASOWO, DARMOWA WERSJA PRÓBNA. CZAS WAŻNOŚCI WERSJI PRÓBNEJ MOŻE ULEC ZMIANIE. DOTYCZY WSZYSTKICH KRAJÓW, W KTÓRYCH DOSTĘPNA JEST WERSJA PRÓBNA. DO GRY WYMAGANA JEST AKCEPTACJA WARUNKÓW REGULAMINU, UMOWY UŻYTKOWNIKA ORAZ ZASAD OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH I KORZYSTANIA Z PLIKÓW COOKIE EA. DO GRY PRZEZ SIEĆ WYMAGANE JEST POŁĄCZENIE INTERNETOWE, KONTO EA ORAZ KONTO XBOX LIVE GOLD (SPRZEDAWANE OSOBNO). ABY KORZYSTAĆ Z FUNKCJI SIECIOWYCH, MUSISZ MIEĆ UKOŃCZONE 16 LAT.

† Do gry wymagane jest stałe połączenie internetowe, konto EA, akceptacja Zasad ochrony danych osobowych i korzystania z plików cookie EA (privacy.ea.com/pl), Regulaminu (www.ea.com/pl-pl/legal), umów użytkownika aplikacji Origin i gry Battlefield 1 oraz instalacja najnowszej wersji aplikacji Origin (www.origin.com/pol/pl-pl/store/about). Umowy użytkownika i dodatkowe ustalenia można znaleźć na stronie www.ea.com/pl-pl/legal. Aby założyć konto EA, musisz mieć ukończone 16 lat. Ograniczona czasowo, bezpłatna wersja próbna. Czas ważności wersji próbnej może ulec zmianie. Dotyczy wszystkich krajów, w których dostępna jest wersja próbna. Zawartość wersji próbnej może być ograniczona do wybranych poziomów i trybów. PO WYGAŚNIĘCIU WERSJI PRÓBNEJ POCZYNIONE POSTĘPY ORAZ EWENTUALNE ODBLOKOWANE ELEMENTY BĘDĄ NIEDOSTĘPNE DO CZASU ZAKUPU PEŁNEJ WERSJI GRY. WERSJE PRÓBNE SĄ OGRANICZONE DO JEDNEJ GRY NA KONTO (I NA URZĄDZENIE, W PRZYPADKU WERSJI PRÓBNYCH OKRESU TESTOWEGO). Z oferty nie mogą korzystać abonenci Origin Access, którzy aktywowali już przedpremierową wersję próbną Battlefield 1. EA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO WYCOFANIA WERSJI PRÓBNYCH GIER W DOWOLNEJ CHWILI.

Ścieżka dźwiękowa Battlefield 1 dostępna na winylu

2 lata temu
9

Bez względu na to, czy grzejecie się w blasku chwały po zwycięstwie w trybie online, czy przeżywacie pasjonujące przygody w którejś z wojennych opowieści, ścieżka dźwiękowa Battlefield1 w ogromnym stopniu wpływa na wrażenia płynące z zabawy.

Teraz muzyka z Battlefield  1 jest dostępna również na winylu. To specjalne wydanie zawiera winylową płytę z 17 fantastycznymi utworami, 30-centymetrowy kolekcjonerski plakat, przezroczystą koszulkę na płytę z motywem Battlefield i kupon umożliwiający pobranie ośmiu utworów bonusowych.

Amazon: Oryginalna ścieżka dźwiękowa Battlefield 1 na winylu

Ścieżkę dźwiękową Battlefield  1 skomponowali Johan Söderqvist i Patrik Andrén we współpracy z DICE.

„Ogromnie cieszy nas możliwość wydania muzyki z gry na winylu” – mówią Söderqvist i Andrén. „To zdecydowanie nasz ulubiony format. Mamy nadzieję, że ta płyta stanie się przedmiotem kolekcjonerskim i trafi w ręce największych fanów serii”.

Przystępując do pracy, kompozytorzy wiedzieli dokładnie, co chcą osiągnąć. Ich celem nie było stworzenie „fajnej muzyczki”, tylko mrocznej, poruszającej ilustracji oddającej emocje związane z piekłem wojny.

„To była wojna niezwykle brutalna. Dlatego muzyka miała przede wszystkim wywoływać emocje, a dopiero w drugim rzędzie zagrzewać do walki. Nie mogło oczywiście zabraknąć nawiązania do starej tradycji Battlefield, polegającej na wykorzystaniu zmodyfikowanej wersji znanego, klasycznego motywu przewodniego serii”.

Oryginalna ścieżka dźwiękowa Battlefield  1 jest też dostępna do pobrania w wersji cyfrowej:

iTunes: Oryginalna ścieżka dźwiękowa Battlefield  1

Apple Music: Oryginalna ścieżka dźwiękowa Battlefield  1

Spotify: Oryginalna ścieżka dźwiękowa Battlefield  1

Świąteczna wyprzedaż: Battlefield 1 i inne gry w świetnych cenach

2 lata temu
12

Świąteczna wyprzedaż w Origin: Battlefield 1 i inne gry w świetnych cenach

Zbliżają się święta i z tej okazji rusza w Origin wielka wyprzedaż gier EA na PC. Świąteczna promocja rozpocznie się 22 grudnia, potrwa przez całe święta i zakończy w styczniu.

Świąteczna wyprzedaż w Origin obejmuje gry takie jak Battlefield™ 1, FIFA 17, Titanfall 2 i wiele innych. To świetna okazja, by zaopatrzyć się w przebojowe tytuły, których jeszcze nie posiadasz.

Ceny mogą się różnić w zależności od regionu, dlatego zajrzyjcie 22 grudnia do sklepu Origin, aby sprawdzić szczegóły przygotowanej dla was oferty. Wesołych Świąt!

Więcej na stronie EA.com/pl-pl/holiday-sale

Wyróżnione

Witamy na Battlefest
2 lata temu